Baza głosów

Przeszukiwanie bazy

Szukaj

Język

Płeć

Wiek

Barwa

Ekonomiczny

Kategoria odznacz wszystkie zaznacz wszystkie

Baza głosów

Witamy w bazie głosów lektorskich Voice4u.eu!

Posiadamy już ponad 240 głosów w 42 językach! Nasza baza głosów to profesjonalni lektorzy z wieloletnim doświadczeniem, obdarzeni ciekawymi, oryginalnymi i wyjątkowymi barwami głosów.  Lektorzy i aktorzy głosowi dobrani zostali w taki sposób, żeby stworzyć ofertę sprawdzonych, profesjonalnych głosów w rozsądnej cenie. Tak różnorodna baza głosów lektorskich znajdzie szerokie zastosowanie począwszy od prostych komunikatów dźwiękowych, poprzez e-learningi, prezentacje, zapowiedzi telefoniczne, a skończywszy na nagraniach do reklam internetowych, radiowych i telewizyjnych.

 

W celu wyszukiwania próbki lektora z bazy głosów proszę wybrać język i opcjonalnie płeć, barwę, kategorię wiekową, kategorię rodzaju nagrań (reklama, IVR, e-learning itp..) oraz zaznaczyć czy preferowane są głosy ekonomiczne. W wyświetlonej liście lektorów znajdą się głosy lektorskie spełniające Państwa kryteria. Dodatkową informacją będzie tak wyliczony współczynnik dopasowania, który pozwala na uszeregowanie wyszukanych głosów. Niektórym z głosów towarzyszą następujące oznaczenia:

  • GOOD OFFER  - Głosy o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny
  • ECONOMIC  - Głosy o najniższej cenie (wariant ekonomiczny)
  • PRESTIGE  - Głosy najwyższej kategorii – najbardziej rozpoznawalne, dlatego najdroższe

Należy albo wybrać jeden głos z listy klikając w ikonę "Wybierz głos" albo dodać głos do listy porównawczej. W drugim przypadku przy znaku kciuka w prawe strony ekranu zakualizuje sie liczba głosów, które znajdują się w liście. Kliknięcie przycisku "Porównaj" na dole ekranu lub niebieskiego kciuka z liczbą głosów spowoduje przejście do przesłuchania/edycji listy porównawczej. Na tym etapie można odsłuchać wszystkich wstępnie wybranych głosów oraz usunąć te, których jednak nie chce się wybrać.

Zarówno wybranie pojedynczego głosu, jak i edycja listy zaprowadzi użytkownika do ostatniego etapu złożenia zapytania ofertowego, do którego automatycznie zostanie dodana lista wybranych głosów.

 

W kwestionariuszu zapytania prosimy o jak najdokładniejsze informacje na temat projektu, np. liczby stron do nagrania (jedna strona definiowana jako 250 słów) lub czasu nagrania lektorskiego nagrania synchronizowanego oraz przeznaczenia nagrania (użytek wewnętrzny firmy, strona internetowa, film youtube, radio lokalne, radio ogólnopolskie, TV) wraz z dokładnymi danymi kontaktowymi. Pracownicy studia TERCJA skontaktują się z Państwem w krótkim terminie i określą kosztorys i termin realizacji zlecenia. W przypadku, gdyby nie byli Państwo zdecydowani, co do wyboru głosu, prosimy o podanie takiej informacji. Postaramy się dobrać głosy z naszej bazy głosów lektorskich najbardziej pasujące do charakteru i budżetu Państwa projektu. Wszystkich informacji można również zasięgnąć pod numerem telefonu +48 502 030 886 oraz adresem mailowym info@voice4u.eu.

 

Nagrania lektorskie i aktorskie to nasza pasja. Zapraszamy do współpracy!

0Twój koszyk